زنجیر الواتور(Chain)

  • زنجیرهای ضد سایش جهت استفاده در کارخانجات سیمان، گچ و آسفالت و سیستم های نقاله

زنجیر الواتور

راهنمای جدول جزییات زنجیر الواتور

جدول جزییات زنجیر الواتور


کرپی زنجیر الواتور

  • list item 1
  • list item 2

کرپی زنجیر الواتور

راهنمای جدول جزییات کرپی زنجیر الواتور

جدول جزییات کرپی زنجیر الواتور

جدول جزییات کرپی زنجیر الواتور

جدول جزییات کرپی زنجیر الواتور

شرکت کتن فابریک آلمان توليد كننده انواع زنجیر الواتور می باشد.که با استفاده از عملیات فورج وحرارتی همچنین استفاده از از متریال مرغوب با کیفیت بسیار بالا تولید و روانه بازار شده است.

به دلیل فرایند ساخت این زنجیرهای آلواتورها مقاومت و استقامت بسایر بالایی در برابر سایش ، کشش و شکست دارند همچنین این زنجیرها طول عمر ۵ برابری در نسبت به زنجیر و کرپی الواتور دارند.

زنجیر های آلواتور در صنایعی همچون سیمان و معدن  استفاده می شود.زیرا در این صنایع سایش بسیار بالا است، زنجیری مورد نیاز است که مقاومت بالایی داشته باشد.

زنجیر الواتور زنجیر الواتور زنجیر الواتور back1

زنجیر الواتور

از مهمترین اشتباهاتی که هنگام خرید و انتخاب زنجیر الواتور رخ می دهد انتخاب زنجیر جرثقیل گرید ۸۰ می باشد. زنجیرهای جرثقیل به دلیل طراحی خاصی که دارند برای بلند کردن انواع بار استفاده می شود و در مقابل سایش ، تنش و خستگی بسیار آنچنان خوب عمل نمی کنند و ضعیف هستند.

زنجیرهای جرثقیل ابعاد متفاوتی نسبت به زنجیرهای الواتور دارند که این خود نیز از تفاوت های بارز این زنجیر ها استبه همین دلیل برای استفاده حتما باید از زنجیرهای مناسب الواتور که سختی نزدیک به ۸۰۰ HV  با عمق ۱ الی ۳ میل که از جنس فولادهای منگنز دار هستند استفاده کرد.

زنجیر الواتور زنجیر الواتور زنجیر الواتور back2 1

استاندارد های ابعادی این زنجیرهای بطور کل طبق این استانداردها میباشد DIN22252, DIN 764 , DIN 766

بازرگانی محمود قراچورلو  وارد کننده انواع زنجیر در سایز ها مختلف است. این محصول از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا در سالهای آینده در خدمت شما باشد. با استفاده از تکنولوژی روز و با توجه به مشتریان طراحی شده است. بازرگانی  محمود قراچورلو  نیازهای شما را برآورده می کند و کیفیت عالی را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد.