باسکول دیجیتال(Crane Scale)

 • استفاده از فولاد آلیاژی با کیفیت بالا برای بدنه
 • استفاده از آلومینیوم برای قطعات داخلی
  • دارای LCD30mmوLED38mm با چراغ پس زمینه
  • دارای شگل و قلاب با توان باربرداری بالا
   • پنل ضد آب و باطری قوی و قابل شارژ
   • دارای ریموت کنترل مادون قرمز

باسکول دیجیتال

راهنمای جدول جزییات باسکول دیجیتال

جدول جزییات باسکول دیجیتال

مشخصات باسکول دیجیتال

باسکول دیجیتال

باسکول دیجیتال

باسکول یا ترازوی دیجیتالی نوعی سیستم وزن کردن اجسام است که می توان آن را به عنوان مدل توسعه یافته ترازوی های قدیمی توصیف کرد. باسکول های دیجیتالی برای توزین مواد با حجم نسبتاً زیاد استفاده می شود و در ظرفیت های ۲۰۰ کیلوگرم، ۳۰۰ کیلوگرم، ۵۰۰ کیلوگرم و ۱ تن تولید می شود. این نوع مقیاس با دقت و کیفیت بالا مشخص می شود. علاوه بر این، بدنه دستگاه از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است تا بتواند مقاومت ضربه ای خود را حفظ کند.

باسکول دیجیتال bas1

انواع مختلف باسکول

باسکول ها را می توان به انواع مختلف تقسیم کرد. اگر بر کارآیی تقسیم کنیم، می توان آنها را به باسکول های فروشگاهی و صنعتی تقسیم کرد. اگر باسکول را بر اساس ساختار تقسیم کنیم، می توان آن را به ترازوهای سقفی، ترازوهای جاده ای و ترازوهای کفی تقسیم کرد.  بسته به نوع صفحه نمایش، باسکول های دیگری وجود دارند که آن هم به باسکول ثابت، دیواری و متحرک تقسیم می شوند. باسکول های دیگری هم وجود دارند که بر اساس برخی از شاخص های بدنی مثل باشگاهی و نفر کش که با توانایی اندازه گیری وزن و دیگر موارد موجود هستند.

باسکول دیجیتال set1

در آخر

بازرگانی  محمود قراچورلو  عرضه کننده انواع مختلف باسکول دیجیتال ازجمله صنعتی و فروشگاهی است. این محصول از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا در سالهای آینده در خدمت شما باشد. با استفاده از تکنولوژی روز و با توجه به مشتریان طراحی شده است. بازرگانی  محمود قراچورلو  نیازهای شما را برآورده می کند و کیفیت عالی را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد.