چک لیست
چک لیست جرثقیل های برقی
۱۲ آبان , ۱۴۰۱
راهبر-جرثقیل
راهبر جرثقیل سقفی
۲۰ آبان , ۱۴۰۱

دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی

امروز در بازرگانی محمود قرارچورلو قصد داریم که به دقترچه محاسباتی جزثقیل سقفی بپردازیم. دفترچه ای که قبل از هر پروژه به صوزت کامل تهیه میشود تا قبل از اینکه پروژه ای شروع شود از تمام. جزئیات و فرایند و نحوه ساخت و نصب و تولید آن خیر داشته باشيم. در ادامه با ما همراه باشید.

دفترچه محاسبات چیست؟

دفترچه محاسبات حاوی مشخصات کلی پروژه مانند محل زمین، کاربری، ابعاد، تعداد طبقات، سیستم های مقاوم باربر ثقلی و جانبی، آیین نامه ها و نرم افزارهای مورد استفاده و نکات مهم گزارش خاک از جمله نوع خاک از نظر لرزه ای، تنش مجاز و ضریب عکس العمل خاک برای انواع شورت الوده ها می باشد. بارگذاری ثقلی باید به طور کامل در دفترچه محاسبات شرح داده شود. در بارگذاری ثقلی باید جزئیات کلیه سقف ها، دیوارهاهای پیرامونی و تیغه بندی ها طبق نقشه های معماری مشخص شود و محاسبات بار بر اساس آن و ضوابط مبحث ششم انجام گیرد.
بارگذاری جانبی سازه باید به طور کامل در دفترچه محاسبات شرح داده شود. بارگذاری جانبی، جزئیات محاسبه زمان تناوب مورد استفاده و بارهای استاتیکی معادل ( و دینامیکی در صورت لزوم) به طور کامل ارائه شود.
بر روی جلد دفترچه محاسبات نیز باید مشخصات مالک، شماره پرونده و نوع سازه ذکر شود.

چک لیست ها دفترچه محاسباتی

در این قسمت قست داریم به چک لیست های که در دفترچه محاسباتی ذکر میشود بپردازیم.

فونداسیون و پی

در این قیمت باید ارتفاع فنداسیون ذکر شود تا در نهایت بتوانیم به یک پروژه دقیق و درست دست پیدا کنیم. ابعاد میلگرد ها ، ضخامت دیوار ها و … راباید در این بخشذکر کنیم.

کلیات سوله

در این قسمت اطلاعات کلی مانند نام |روژه و ابعاد پروژه و نام مالک و و کاربری پروژه و نام هندشسین و بصورت کلی اطلاعات اولیه درباره پروژه در این قسمت نوشته شود.

قوانین طراحی 

باید قوانین و روش ها گ. متد هایی که قرار است در پروژه به کار رود را با جزئیات در این بخش ذکر شود تا در ادامه پروژه ابهامی باقی نماند.

قوانین آئین نامه ی بارگذاری 

بار زنده نوعی بار موقت می باشد که در زمان بهره برداری به سوله وارد می شود .بار مرده نیز باری می باشد که از سمت اجزای غیر قابل جدا سازی سوله به آن وارد شده است.

طرح های برش های عرضی مقاطع و اجزا

اغلب قسمت های دفترچه محاسبات سواله را تصاویر و طرح های برش های عرضی و مقاطع اجرای آن تشکیل میدهد.

دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی

دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفیدفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                2دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                3دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                4دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                5دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                6دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                7دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                8دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                9دفترچه-محاسباتی دفترچه محاسبات جرثقیل سقفی                10

از این قسمت میتوانید دفترچه کامل به صورت رایگان دریافت کنید محاسباتی جرثقیل سقفی را برای سوله با عرض ۲۸ متر و دارای محاسبات دستی را دریافت کنید.

دفترچه محاسباتی جرثقیل سقفی

حرف آخر

در این مطلب از بازرگانی محمود قراچورلو سعی کردیم به چیستی دفترچه محاسباتی و کاربد های ان پرداختیم و سعی کردیم آن را برای کسانی که تا کنون با دفترچه محاسباتی آشنا نیستند و در انتتها یکی از بهترین. نمونه های دفارچه های محاسباتی برای یک سواله دارای جرثقیل سقفی را به طور رایگان در اختیار شما گذاشتیم. به زبان ساده شرح دهیم. بازرگانی محمود قراچورلو با دارا بودن سابقه درخشان در زمینه فروش جرثقیل های دستی و سیم بکسل و جرثقیل های برقی در خدمت مشتریان عزیز میباشد. شما میتوانید با ارتباط با راهای های تماسی که در سایت قرار گرفته، سوالات خود را از همکاران ما بپرسید و مشاوره خرید دریافت کنید همچنین از این طریق میتوانید سفارشات هود را از هرجایی که هستید ثبت نمایید. امید است که توانسته باشیم رضایت شمارا جلب کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *