جرثقیل ویتال
جرثقیل ویتال
۲۱ مهر , ۱۴۰۱
خرید سیم بکسل نازک
خرید سیم بکسل نازک
۲۸ مهر , ۱۴۰۱

فروش جرثقیل سقفی

فروش جرثقیل سقفی

با پیشرفت فرهنگ شهر نشینی و صنعتی شدن زندگی هایمان بیشتر از همیشه وابستگی در صنع در روزمره احساس میشود به همین دلیل هم صنایع گسترش یافته اند و وظیفه آنها نیز سنگین تر شده و و باید جوابگوی عده ی خیلی بیشتری نسبت به گذشته باشند این امر هم نیازمندی های مانند توان تولیدی بیشتری را می طلبد که باید در راستای ان نیروی خود را نیز افزایش دهد در این بین راهکار های به میان اندند که روند تولیدات را سریعتر کنند یکی از این راهکار ها جرثقیل ها هستند. جرثقیل ها در صنایع مختلف کاربرد هایی مختلفی دارند برای مثال در جابجایی وسیله ها و بار  ها ور در محیط هایی مانند: انبار ها، سوله ها، سالن های تولید، محیط های صنعتی و پتروشیمی و معدن و آسانسور و خودروسازی و ابزار آلات و و … استفاده می شود. خود جرثقیل ها هم انواع مختلفی دارند که امروز قصد داریم که به جرثقیل های سقفی بپردازیم. اگر شما هم قصد خرید جرثقیل سقفی و یا علاقه مند به آشنایی بیشتر با این وسیله کاربردی هستید امروز با ما در بازرگانی محمود قراچورلو همراه باشید

همچنین بخوانید :جرثقیل جفت پل

درباره جرثقیل سقفی

یکی از پرکاربرد ترین و مهمترین انواع جرثقیل ها در این حوزه جرثقیل سقفی است. این جرثقیل های سقفی هم دارای انواع مختلفی هستند که می تواند در ابعاد و کاربرد های مختلفی به کار برود. جرثقیل های سقفی می توانند در محیط هایی با ابعاد مختلف به کار روند. از مزایای استفاده از این جرثقیل های سقفی به همین نیاز نداشتن به یک اپراتور همیشگی و استفاده در محیط هایی با مساحت کوچک و و حمل اجسام با دقت و ریسک کم میتوان اشاره کرد. این جرثقیل ها را به صورت عمومی دارای دو دسته تک پل و دو دو پل با کالسکه گردان، جرثقیل رونشین و جرثقیل آویز می باشد. البته انواع جرثقیلهای دروازه ای و نیم دروازه ای و مونوریل و جرثقیل بازویی نیز در واقع طراحی های ویژه خانواده جرثقیل سقفی برای محیط و شرایط کاری خاص می باشد..جرثقیل سقفی دارای یک پل و یا دو پل سازه ای موازی است که به حالت افقی در طول انبار یا سالن در محدوده تعریف شده حرکت می کند. و دارای شش حرکت بالا-پایین، چپ- راست و جلو عقب می باشد. عموما از جرثقیلهای سقفی در صنایع مختلف به منظور بار برداری و جابجایی محصول و ماشین آلات و یا به عنوان ابزاری جهت تعمیرات تجهیزات سنگین استفاده می شود.

لازم به ذکر است که جرثقیل سقفی تک پل در دو حالت رونشین و آویز موجود می باشند که در نوع رونشین بر روی ریل نصب می شود و این قابلیت را دارد که در که بر روی ریل حرکت کند و در نوع آویز ، جرثقیل به حالت آویز بوده که جرثقیل در زیر ریل تیری آویزان بوده و حرکت می کند.

اجزای تشکیل دهنده جرثقیل های سقفی  فروش جرثقیل سقفی

اجزای تشکیل دهنده جرثقیل های سقفی

راهبر طولی یا اصلی تشکیل دهنده راهبر شامل :

۱. قوطی مستطیلی تشکیل شده از ناودانی ورق جوشکاری و یا پروفیل

۲. چرخ های با جنس چدن آلیاژی با گرافیت کروی قطر ۱۶۰ تا ۵۰۰ میلی متر که مقاومت آن در برابر سایش بالا و حرکت آن مناسب می باشد و صدای کمی دارد

۳. ضربه گیر برای مهار ضربه در انتهای راهبر طولی بسته شده است

۴. موتور گیربکس برای حرکت طولی

۵. پیچ مقاوم برای اتصال راهبر به پل

همچنین بخوانید : سیم بکسل استاندارد

انواع جرثقیل برقی سقفی

یکی از صنایعی که در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته و باعث شده است که مشکلات زیادی در صنایع حل شود و بسیاری از کارها را آسان کرده است صنع جرثقیل است. جرثقیل ها انواع مختلفی دارند که در جاهای مختلفی کاربرد دارند  از این جرثقیل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد جرثقیل سقفی و جرثقیل صنعتی و جرثقیل های دروازه ای و نفربر و بالابر هیدرولیکی که هر یک از آنها در مکان های مختلف در موارد زیادی کاربرد فراوانی دارند. جرثقیل ها سقفی انواع مختلفی دارنند که شما باید بر حسب نیاز و شرایط و محیطی که میخواهید از آنها استفاده کنید آنها را انتخاب کنید. جرثقیل های سقفی می توانند بر حسب مدل های مختلفی که دارند به صورت عمودی یا افقی یا در هر دو جهت حرکت کنند.

جرثقیل سقفی را بسیاری از افراد با نام های دیگری نظیر جرثقیل پل می شناسند. این جرثقیل در محیط های صنعتی کاربرد دارد. جرثقیل سقفی تشکیل شده از یک باند فرودگاه موازی که دارای یک پل به عنوان پوشاننده شکاف ها مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل پل به کمک تجهیزات نام برده شده بلند کردن اجسام را انجام خواهد داد که این کار را در امتداد همان باند به طور موازی توسط پل تعبیه شده در آن انجام می گردد. به طور کلی می توان جرثقیل سقفی را به دو نوع تک پل و دو پل تقسیم کرد. هر کدام ویژگی خاص خودرادارند که برای خرید جرثقیل سقفی می تواند حائز اهمیت باشد.

همچنین بخوانید : چرا سیم بکسل را از فلزات آهنی می سازند؟

حرف آخر

شما میتوانید انواع جرثقیل ها اعم از جرثقیل های دستی و جرثقیل های سقفی و جرثقیل های دستی و انواع سیم بکسل خهارا از بازرگانی قاراچورلو تهیه نمیاید بازرگانی محمود قراچورلو با سالها سابقه درخشان در این مورد در خدمت مشتریان عزیز خود میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *