سوکت بسته ( Closed Spelter Sockets)

 • قابل استفاده برای سیم بکسل‌های سایز 6-102
 • دارای ضریب اطمینان 100% بر اساس پایین‌ترین درجه گسستگی سیم بکسل
  • گالوانیزه شده
  • طراحی شده بر اساس بالاترین کلاس قدرتی سیم بکسل
   • طراحی شده بر اساس آلیاژ اتصالات برای جلوگیری از خوردگی و نصب راحت تر
   • قابل استفاده برای سیم بکسل‌های IWRC,FC,RRL,IPS, 6*19,6*37

سوکت بسته G-417/S-417

جزییات سوکت بسته


جدول جزییات سوکت بسته

سوکت سیم بکسل دیگراتصالات سیم بکسل است که در صنعت بالابری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و عمدتا برای ساخت اسلینگ استفاده می شود. عموما سوکت ها در اول یا آخر سیم بکسل برای بلند کردن یا جابجایی بارها به یکدیگر متصل می شوند که  در برخی موارد از سوکت سیم بکسل در ساخت پل نیز استفاده می شود.

polk7 سوکت بسته trenf

چگونگی اتصال سوکت به سیم بکسل

به طور کلی از دو روش به منظور اتصال سوکت به کابل بکسل استفاده می شود. استفاده از سرب در روش اول انجام می پذیرد و زمانی که سیم بکسل را در سوکت قرار می دهند داخل سوکت، سرب مذاب میریزند و با سرد شدن سرب باعث می شود سیم بکسل را محکم درون سوکت نگه دارد.

استفاده از چسب در روش دوم انجام می شود این چسب فوق العاه قوی را مثل سرب هنگامی که سیم بکسل داخل سوکت قرار دارد، داخل سو کت میریزند و زمانی که چسب محکم شود سیم بکسل را صفت داخل سو کت نگه می دارد. استفاده از همین چسب سیم بکسل، عالی ترین روش اتصال سیم بکسل به سوکت است که توانایی تحمل بار تاسقف ۲۰۰ تن را دارد.

همچنین بخوانید: سیم بکسل آسانسور

سوکت باز و بسته سیم بکسل

 

مدل های مختلفی از سوکت سیم بکسل موجود است و از این رو سوکت سیم بکسل را می توان برای کار خود سفارشی کرد. سوکت باز سیم بکسل و سوکت بسته سیم بکسل از مدل های معمول سوکت سیم بکسل هستند که با توجه به موقعیت ویژه و مخصوصی که دارند به طور جداگانه استفاده  می شوند.

همانطور که از نامها و تصاویر آنها مشخص است، اصلی  ترین تفاوت بین این دو سوکت در این است که مدل باز این سوکت در قسمتی از سوکت باز می شود و باعث می شود تا زنجیر در آن راحت تر قرار گیرد

poiu1 سوکت بسته tre

قیمت سوکت سیم بکسل

عموما سوکت سیم بکسل از فولاد آلیاژی ساخته می شوند و در تناژهای مختلف با ریخته گری یا استفاده از قالب های صنعتی ساخته می شوند. قیمت سوکت سیم بکسل بسته به فرایند تولید، مواد آلیاژی مورد استفاده و تناژ استفاده شده متفاوت است. برای خرید و آماده سازی سوکت های بکسل باز و بسته می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جمع بندی

بازرگانی محمود قراچورلو  وارد کننده انواع سوکت های سیم بکسل در سایز ها مختلف است. در واقع، یکی از اتصالات اسلینگ سوکت سر بسته سیم بکسل به حساب می آید که برای تولید اسلینگ های سیم بکسلی از آن استفاده می شود. از فولاد سخت کاری شده در جنس سوکت سر باز سیم بکسل استفاده می شود و در برابر ضربه و لرزش بسیار مقاوم است. اندازه این سوکت ها با توجه به اندازه کابل بکسل انتخاب می شود.

این محصول از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا در سالهای آینده در خدمت شما باشد. با استفاده از تکنولوژی روز و با توجه به مشتریان طراحی شده است. بازرگانی  محمود قراچورلو  نیازهای شما را برآورده می کند و کیفیت عالی را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد.

جهت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر به برگه ثبت سفارش و یا برگه تماس با ما مراجعه فرمایید.