فروش سیم بکسل
فروش سیم بکسل
November 13, 2017
خرید جرثقیل سقفی برقی
December 3, 2017

خرید جرثقیل سقفی برقی

اجاره جرثقیل سقفی

     جرثقیل سقفی برقی سازه ای است قابل استفاده برای مکان های همچون سوله ها، کارخانه ها و انواع کارگاه ها جهت جابجایی و حمل بار که با پل متحرک حامل بالابر ثابت یا متحرک، جهت جابجایی مواد با بهره گیری از مکانیزم های خاص بالابری کار می کنند.
تنوع برای خرید جرثقیل سقفی برقی:
*جرثقیل دروازه ای: این نوع جرثقیل که بیشتر در فضاهای باز نصب می شوند و در مکان های چون کارخانجات سنگ بری و این دسته مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند .که اجزای تشکیل دهنده آن از یک تیرک افقی مشبک و یا غیر مشبک و همچنین پایه های 2 یا 4 پایه و دستگاه های جانبی چون قرقره و کابل و .. تشکیل می شوند .
جهات حرکت در جرثقیل ها طولی و عرضی و عمودی است که در دو نوع تک پل و دو پل می باشد و مقدار تناژ جابجایی مواد در این جرثقیل های سقفی برقی تا 30 تن ظرفیت و با دهانه های تا 70 متر طول ساخته می شوند.
*جرثقیل نیم دروازه ای: نوع دیگری برای خرید جرثقیل سقفی برقی است که از نظر عملکردی مشابه جرثقیل دروازه ای است با این تفاوت که شعاع کاری در این سازه بیشتر است و همچنین توانایی و قدرت حمل در جرثقیل نیم دروازه ای به کمتر است. از قابلیت های شاخص جرثقیل نیم دروازه ای می توان به زاویه گردش تیرک اشاره کرد که با زاویه 180 درجه و در نمونه های تا 360 درجه است و قرقره در این سازه هم بصورت برقی و هم بصورت دستی کار می کند.
*جرثقیل دروازه ایی بازویی: این نوع جرثقیل که بیشتر در محیط های سالن ها ، انبار ها و خطوط ساخت ماشین آلات در نظر گرفته می شوند. از قابلیت های چون چرخش تا 180 درجه به صورت دستی بوده و همچنین طول بازویی با 6 متر می باشد . جرثقیل دروازه ای بازویی ظرفیتی تا 5 تن را داشته . برای اماکنی که از نظر اجرای فونداسیون مشکلی نداشته می توان تا تناژ 10 تن را نیز طراحی کرد.
*جرثقیل دیواری: نوع دیگری برای خرید جرثقیل سقفی برقی است که بسیار پرکاربرد در اماکن بسته مانند مونتاژ ماشین آلات و … می باشد. ظرفیت بار تا 5 تن ، قابلیت نصب بر بالابر های زنجیری و سیم بکسلی ،سرعت حرکت مختلف، قابلیت نصب در هر ارتفاع، قابلیت حرکت در6 جهت و… از قابلیت های مناسب برای خرید جرثقیل های سقفی برقی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>