انواع مختلف جرثقیل دستی

جرثقیل های دستی عبارتند از : بالابر زنجیره ای که انواع مکانیکی، الکتریکی و مغناطیسی دارد و این جرثقیل ها در اکثر کارخانه ها، تولیدات، انبارهای بزرگ و خدمات ساختمانی و… کاربرد دارد. جرثقیل های دستی هنگامی استفاده می شوند که وزن اجسام برای نیاز به جرثقیل ایستگاهی و تاورکرین کافی نباشد یا موقعیت و دسترسی برای استفاده از جرثقیل های دیگر مناسب نباشد. این محصول از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا در سالهای آینده در خدمت شما باشد. با استفاده از تکنولوژی روز و با توجه به مشتریان طراحی شده است. بازرگانی محمود قرا چورلو نیازهای شما را برآورده می کند و کیفیت عالی را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد. جهت ثبت سفارش و دریافت لیست قیمت ها با کارشناسان ما تماس گرفته و از راهنمایی ها و مشاوره رایگان بهره مند شوید.

جرثقیل دستی جرثقیل دستی jar2

 کاربرد های جرثقیل دستی

وظیفه جرثقیل ها تسهیل حرکت اجسام است. انواع بارگیری و تخلیه بارها، جابجایی و ذخیره اجسام برای نصب و مونتاژ آنها، انتقال نیروی کار و ابزار (با جرثقیل بالابر) و سایر خدمات ارائه شده توسط این دستگاه ها نیاز به جرثقیل مناسب دارد. جرثقیل برج و جرثقیل کشتی و غیره نوع دیگری از جرثقیل یا بلوک چینی در پیش است و در برخی موارد ناراحتی عمده در حرکت است. ۸ دسته اصلی استفاده از جرثقیل دستی در محیط کارگاه عبارتند از:

  • دستگاه های متحرک برای تسطیح در منطقه
  • استفاده برای تمام مسیرهای مایع در کارخانه ها برای انتقال ابزار، مواد ، پالت و ۷،
  • نوع بار در منطقه کارگاه و سالن
  • نگهداری قطعات مختلف برای جوشکاری، پوشش و ….
  • مونتاژ انواع قطعات ماشین آلات صنعتی از جمله ماشین تراش، فرز، ماشین های حفاری، سنگ تراش و …
  • حفظ تعادل اجسام برای انجام عملیات خاص مانند حفاری و …

جرثقیل دستی جرثقیل دستی

فواید استفاده از جرثقیل دستی

چرا از جرثقیل های دستی به جای جرثقیل های متحرک استفاده کنیم؟

اگرچه برای اطمینان از جابجایی جرثقیل های متحرک و جرثقیل های تاور را توصیه می کنیم، اما گاهی جرثقیل دستی یا  چین بلاک بهترین جرثقیل برای جابجایی است. شرایطی مانند:

فضای کافی برای مانور جرثقیل های متحرک و برج جرثقیل

هزینه اجاره جرثقیل ناکارآمد برای جابجایی اجسام سبک وزن

هنگام حرکت نیاز به پاسخ سریع و سرعت بالا

درآخر

 گروه بازرگانی محمود قراچورلو برای رفاه حال شما مشتریان عزیز در لیست محصولات خود جرثقیل دستی را نیز که شامل: جرثقیل های دستی (پولیفت)، ترولی حرکتی، ورق گیر، تیفور، مگنت و جک دنده ای، باسکول دیجیتال را قرار داده است. قابلیت‌های آن بالابردن وزنی معتدل ۱تن, ۲تن, ۳تن می باشد که می توان حتی قابلیت بالابردن بیشتر از ۳ تن را به آن ارائه کرد. جرثقیل دستی هیدرولیک بوده و باارتفاع بالابری آن نزدیک به سه متر می باشد. جرثقیل دستی شامل انواع مختلفی بوده اما در یک نوع از آن  فاصله داخلی پایه های برابر با ۱۲۷ سانتی متر و فاصله خارجی پایه ها ۱۵۰ سانتی متر است.

 بازرگانی محمود قراچورلو افتخار دارد به سازمان‌ها و صنایع معتبر کشور که در منوی برخی از مشتریان ما مشاهده می فرمایید، خدمات خود را ارائه دهد. جرثقیل دستی نیز یکی از محصولات ما می‌باشد که با بالاترین کیفیت بر اساس درخواست مشتریان عزیز و شرایط کاری موجود به فروش می‌رسد. جهت دریافت لیست قیمت ها با ما تماس بگیرید.  با استفاده از برگه تماس با ما با کارشناسان فنی ما تماس برقرار کرده و از مشاوره های رایگان بهره مند شوند.