بالابر برقی سیم بکسلی

بالابرهای برقی سیم بکسلی

 • بالابرهای سیم بکسلی ساخت بلغارستان و دماگ آلمان
 • دارای ظرفیت 1 تن تا 320 تن
  • دارای مزیت های به روز رسانی شده زیر:
  • 1-بالاترین سطح ایمنی موجود در صنعت
   • 2-ایمنی کاربری
   • 3-طول عمر بالا

Electrical Wire Rope Hoist

 • 4-نگه داری آسان
 • 5-کلید قطع کن اضافه بار و حد بالا و پایین
  • 6-هزینه پایین سرویس
  • 7-قابلیت استفاده در شریط محیطی و مناطق آب و هوایی گوناگون
   • 8-سیستم حفاظت گرمایی موتور و خنک کنندگی، به همراه ترمز مکانیکی گیربکس

بالابرهای برقی سیم بکسلی

بالابرهای برقی سیم بکسلی

جدول جزییات بالابرهای برقی سیم بکسلی

 • دارای طراحی جدید و ساختار متفاوت جهت استفاده خارجی
 • دارای استاندارد های بین المللی
  • دارای حالت ترکیبی جهت عملکردهای مختلف
  • دارای شفت بلند مخصوص گیربکس
   • دقت بسیار بالا و محدود کننده های مکانیکی ویژه
   • کبفیت بالا در سیستم کنترل و کمترین نقص عملکرد

جدول جزییات بالابرهای برقی سیم بکسلی

جدول جزییات بالابرهای برقی سیم بکسلی

توسط بالابر برقی سیم بکسلی، جابه جایی مواد در حجم بسیار زیاد که فراتر از توانایی انسان است انجام می شود. اما بیشتر این جرثقیل ها از لحاظ ظاهر یا طریق مصرف برق برای کاربردهای “صنایع کوچک” مناسب نیستند. جرثقیل برقی که در ادامه معرفی می کنیم یکی از محصولات مناسب برای این نوع کاربردها است. این محصول همچنین بر روی پایه ای مناسب برای جابجایی ماشین آلات ساختمانی نصب شده و مصالح مورد نظر را با حداکثر ظرفیت در جهت عمودی جابجا می کند.

این محصول ساخت چین بوده و با ظرفیت های مختلف از ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ کیلوگرم طراحی و تولید شده است. در قسمت سفارشات این محصول می توانید تناژ مورد نظر خود را که حداقل و حداکثر وارد شده است (به عنوان مثال: ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم) انتخاب کنید، به این معنی که ظرفیت بار این جرثقیل هنگام استفاده از یک لایه سیم بکسل ۱۰۰ کیلوگرم و هنگام استفاده از دو لایه طناب بکسل ۲۰۰ کیلوگرم است. توجه داشته متراژ قابل استفاده از جرثقیل هنگامی که که از سیم بکسل به صورت دولایه استفاده گردد  به نصف میزان یک لایه خواهد رسید.

بالابر برقی سیم بکسلی ba1

مزایای استفاده از دستگاه بالابر برقی  سیم بکسلی

استفاده از این دستگاه می تواند مزایای زیادی را برای کارفرمایان در کارگاه یا کارخانه به همراه داشته باشد. برخی از این مزایا شامل:

امکان استفاده از حالت یک لایه یا دو لایه سیم بکسل

شما می توانید یک لایه طناب بکسل یا دو لایه سیم بکسل را به دلخواه برای حمل بار و نحوه طراحی این سیم بکسل برای جابجایی قطعات و تجهیزات مورد نظر خود استفاده کنید.

جهت مصارف خانگی و صنعتی قابل استفاده

همانطور که در بالا ذکر شد، مزیت اصلی بالابر برقی سیم بکسلی این است که به جرثقیل های بزرگ اجازه می دهد در مکان های کوچک کار کنند. به همین دلیل استفاده از این نوع آسانسور در مکانهای کوچک که هیچ جرثقیل دیگری را نمی توان در آن نصب کرد، آسان است.

دارای استانداردهای اروپایی

بالابر برقی سیم بکسلی بر اساس استانداردهای اروپایی برای ساخت جرثقیل تولید می شوند. بنابراین، آنها سطح بالایی از ایمنی و حفاظت را ارائه می دهند و احتمال وقوع حادثه در حین استفاده به حداقل می رسد.

بالابر برقی سیم بکسلی ba2

حجم و ابعاد دستگاه بالابر برقی سیم بکسلی کوچک است

با وجود کارایی بالای این جرثقیل ها، حجم و ابعاد آنها کوچک است، بنابراین استفاده از آنها بسیار آسان است و برای نگهداری آنها به فضای زیادی احتیاج نداریم. علاوه بر این ، ظاهر دستگاه وینچ تک فاز بسیار زیباتر از انواع جرثقیل های بزرگ صنعتی است. شایان ذکر است که اندازه و ابعاد کوچک این جرثقیل ها باعث سهولت نصب آنها در مکان های سخت و دشوار شده است. به

ضریب اطمینان دستگاه بالابر سیم بکسلی بالاست

همانطور که در بالا ذکر شد، این دستگاه ها باید با استانداردهای خاصی ساخته شوند. به همین دلیل، قابلیت اطمینان آن بسیار بیشتر از جرثقیل های دیگر است.

دستگاه بالابر برقی سیم بکسلی سبک و قابل حمل است

ابعاد کوچک و حجم کم بالابر برقی بکسل نیز آنها را سبک وزن می کند. این امر حمل و نقل را به مکان مورد نظر بسیار آسان کرده و این دستگاه را به چیزی بسیار خاص و منحصر به فرد تبدیل می کند.

دستگاه بالابر سیم بکسلی کاربرد گسترده ای دارد

اگرچه این دستگاه کوچک و سبک است، اما کارایی آن بالا است. اگر از دستگاه بالابر برقی سیم بکسل استفاده نمی کنید، مجبور خواهید بود به طور مداوم از نیروی انسانی برای جابجایی تجهیزات و قطعات یا مواد اولیه تولید شده استفاده کنید. در نتیجه، احتمال تصادفات و حوادث مرگبار و جانی به دلیل احتمال سقوط قطعات یا تجهیزات در هنگام حمل و نقل زیاد است. همچنین، کار اضافی مستلزم دستمزد است که هزینه تولید شما را افزایش می دهد. بنابراین، استفاده از دستگاه بالابر برقی سیم بکسل نه تنها بسیار کاربردی است بلکه جنبه اقتصادی نیز دارد.

بالابر برقی سیم بکسلی ba3

جمع بندی

بلند کردن تجهیزات سنگین از لحاظ تاریخی برای همه تولیدکنندگان در صنایع مختلف مشکل ساز بوده است. اگرچه نیروهای بیشتری اعزام شدند، اما هزینه ها و خطرات زیاد بود. اما در حال حاضر می توان این جابجایی ها را با انواع دستگاه بالابر برقی سیم بکسلی به راحتی انجام داد.

بازرگانی  محمود قراچورلو عرضه کننده بالابر برقی سیم بکسلی با ظرفیت های مختلف، سرعت و طول کابل های متنوع و با بهترین کیفیت به خریدارن ارائه می دهد. این محصول از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا در سالهای آینده در خدمت شما باشد. با استفاده از تکنولوژی روز و با توجه به مشتریان طراحی شده است. بازرگانی  محمود قراچورلو  نیازهای شما را برآورده می کند و کیفیت عالی را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد.