جرثقیل برقی تک فاز
جرثقیل برقی تک فاز
October 18, 2017
فروش سیم بکسل
فروش سیم بکسل
November 13, 2017
جرثقیل برقی کارگاهی

     جرثقیل برقی کارگاهی دستگاهی است که در اماکن سربسته به ویژه در تعمیرگاه ها استفاده می شود و بصورت ثابت نصب می شود و برای جابجایی و حمل بارهایی که در محدوده وزنی 2 تن تا 3 تن بوده وبرای تخلیه بارمطلوب می باشد. از امکاناتی که جرثقیل کارگاهی دارد ، می توان به جک های هیدرولیکی اشاره کرد که موجب سهولت در جابجایی و تخلیه بار و… با کنترل کامل می باشد.
با توجه با قابلیت های که این نوع جرثقیل ها دارند و همچنین راه اندازی و نصب آسان آنها دارای مدل های مختلفی می باشند . از جمله اینها جرثقیل سقفی کارگاهی ، جرثقیل کارگاهی زنجیری، کارگاهی دستی و جرثقیل های کارگاهی برقی می باشند که هر کدام متناسب با میزان بار قادر به جابجایی وسایل گوناگون هستند که از چند دستگاه ساده در کنار هم به وجود آمده اند و این باعث شده که به عنوان یک مزیت مکانیکی محسوب شوند.

عمده کاربرد این نوع جرثقیل ها بیشتر برای بلند کردن و جابجایی آن دسته از بار های بوده که در بر روی پالت نباشند ، یعنی برای حمل بار های که بر روی زمین قرار دارند استفاده می شوند ، به این صورت که بار را به قلاب آن آویزان و بلند کرد.وقتی بار بین پایه های جرثقیل برقی کارگاهی قرار می یگرد وبا زنجیر یا تسمه به قلاب وصل می شود ، باید به این نکته توجه داشت که هر چقدر دکل از مرکز پایه ها به سمت انتهای جرثقیل برقی کارگاهی نزدیک شود قدرت دستگاه کمتر می شود و باید وزن آن را کمتر کرد.حداکثر ارتفاع بالا رونده در جرثقیل برقی کارگاهی 2.5 الی 3 متر بوده و وزن دستگاه تا250 کیلوگرم متغییر است.
ویژگی های جرثقیل برقی کارگاهی
جرثقیل برقی کارگاهی در حالت استاندارد و برای برخی نمونه ها
*دارای 6 چرخ است.
*بوم آن ها میتواند قابل تنظیم توسط کاربر باشد.
*پایه های آنها را می توان باز وبسته(تا وجمع)کرد.
*راندمان کاری آن ها در بالا بردن اجسام بین تناژ 2 تن الی 3 تن است.
* مجهز به پمپ هیدرولیکی دستی نیز هستند.
*قابلیت تخیله کن سریع را نیز دارا می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>